آموزش طراحی جواهرات در Matrix

آموزش طراحی جواهرات در Matrix

آموزش طراحی جواهرات در Matrix

آموزش طراحی جواهرات در Matrix
یکی از محبوب ترین و قدرتمندترین نرم افزار هایی است که برای طراحی طلا، جواهرات و سنگ های قیمتی مورد استفاده قرار می گیرد.
این نرم افزار مجموعه ی کامل و بی نقصی از ابزارهای مورد نیاز برای طراحی دیجیتالی جواهرات را در خود گنجانده است تا نیازهای هنرمندان این حوزه را برآورده کند.
ساخت طلا و جواهرات به عنوان یک هنر کاربردی از قدیم توسط استادکاران ایرانی انجام می گرفت و عمده این طراحی ها به طریق سنتی و دستی تهیه می شد.

امروزه بسیاری از طراحان حرفه ای جواهرات توانسته اند خود را با تکنیک های مدرن هماهنگ و طرح های بدیعی را در هنر ساخت طلا و جواهر با محاسبات دقیق به وسیله نرم افزار آماده کنند.

افراد سنتی با وجود اینکه دارای هنری قابل تقدیر هستند اما برای اینکه بتوانند خود را با دنیای امروز وقف دهند و دقت کار خود را چندین برابر کنند ناگزیر باید از تکنولوژی های جدید استفاده کنند.
رندرینگ اغواکننده و نزدیک به دنیای حقیقی، ابزارهای متنوع برای داشتن کنترل همه جانبه در ساخت جواهرات با سنگ های قیمتی، استفاده از خلاقیت بیشتر در طراحی و ساخت طلا و جواهر،ایجاد اشکال ارگانیک با استفاده از تکنولوژی T-Splines، ارائه آیتم ها و مدل های زیبا و آماده برای سرعت بخشیدن به کار طراحی، سفارشی سازی محیط کاری، پیش نمایش طرح نهایی و همچنین امکان تبدیل طرح های دو بعدی به سه بعدی تنها تعدادی از قابلیت های نرم افزار Matrix محسوب می شوند.
بازار امروز طلا و جواهر نیز متقاضی طرح های مدرن و دقیق است. برای تحقق این خواسته مشتریان و خلق آثار هنری در حوزه جواهرات نرم افزارهایی بسیار دقیق وجود دارند.
یکی از مهم ترین نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی طلا و جواهر نرم افزار ماتریکس- matrix می باشد.

Jamshidi2010

JP30.IR

برچسب ها :
دانلود های این مطلب
طراحی انگشتر بخش اول دانلود فایل
طراحی انگشتر بخش دوم دانلود فایل
طراحی انگشتر بخش سوم دانلود فایل