آموزش پیشرفته فتوشاپ ۲۰۱۷

پراکندگی و تجزیه

 آموزش پیشرفته فتوشاپ

Adobe Photoshop CC 2017 Disintegration

آموزش طراحی جلوه ی تجزیه و پراکندگی در فتوشاپ سی سی ۲۰۱۷ 

در این ویدئو آموزش زیبا و خلاقانه یک نمونه بسیار پرکاربرد را برای دانلود آماده کرده ام که در آن به راحتی قادر به خلق افکت هایی به عکس های خود خواهید بود. با استفاده از آن شما به راحتی و در چند دقیقه عکس ها خود را بصورت کاملا حرفه ای و شبیه به گرافیستها و عکاسان حرفه ای تبدیل خواهد کرد.

Adobe Photoshop CC 2017

(به انگلیسی: Photoshop، به معنی کارگاه عکس) یک پردازشگر گرافیکی است که بدست شرکت ادوبی گسترش یافته و برای ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی و یا دگرگونی عکس‌ها و نگاره‌ها بکار می‌رود.

فتوشاپ برای سیستم‌عامل ویندوز و مکینتاش به‌کار می‌رود. هم‌چنین نگارش‌های گوناگون این نرم‌افزار تا نگارش دهم، در سیستم‌عامل لینوکس نیز با کمک ابزارهای میانه (مانند کراس‌اوور) قابل استفاده‌است.

آخرین نسخهٔ رسمی این نرم‌افزار نسخهٔ هجدهم آن است که با اسم ادوبی فتوشاپ سی‌سی شناخته می‌شود.

(سی‌اس مخفف عبارت Creative Suite است و به معنای برنامهٔ خلاق است.)

اگرچه در ابتدا فتوشاپ برای ویرایش عکس‌ها جهت چاپ روی کاغذ طراحی شده بود، اما به خاطر تنوع ابزارهایی که در اختیار کاربر می‌گذارد، از فتوشاپ به طور فزاینده‌ای برای تولید و ویرایش عکس‌ها در فرمت‌های دیجیتال (به خصوص برای استفاده در وب) استفاده می‌شود.

از دید گرافیکی نرم‌افزار فتوشاپ توانایی کار با چندین نمونه رنگی را دارد، که عبارت‌اند از نمونه‌های رنگی RGB، LIB، CMYK، سیاه و سفید و غیره.

فتوشاپ یک برنامه قدرتمند برای استفاده در بسیاری از صنایع، از هنر، عکاسی، فیلم و طراحی تا در زمینه های قانونی و علمی می باشد.

آموزش طراحی در فتوشاپ سی سی ۲۰۱۷ با تدریس Julieanne Kost یک دوره آموزشی خاص برای طراحان می باشد که با هدف از بین بردن موانع و استفاده از تکنولوژی پیشرفته برای سرعت بخشیدن در نتیجه گیری تهیه شده است.

آموزش پیشرفته فتوشاپ

برچسب ها :
دسته بندی : دانلود فیلم آموزشی
دانلود های این مطلب
فیلم آموزشی (حجم 66 مگابایت) دانلود فایل
فایلهای جانبی (حجم 47 مگابایت) دانلود فایل

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید