سرویس وای فای اول

سرویس وای فای اول

همراه اول اعلام کرده که سرویس وای فای عمومی خود با نام «وای‌فای اول» را برای اتصال مشترکان این اپراتور به وای فای در مکان‌های عمومی راه‌اندازی کرده است.

به گفته همراه اول مشترکان این اپراتور هر جا که نشان وای فای اول  و یا شبکه WiFi Aval   را در لیست وای‌فای دستگاه خود مشاهده کردند می‌توانند به این شبکه متصل شوند. استفاده از شبکه وای فای عمومی اپراتورها امکانی است که پیش از این بسیاری از اپراتورها در کشورهای دیگر آن را ارایه میدهند. مکان های عمومی مثل فروشگاه‌های بزرگ، فرودگاه، مراکز تفریحی و … که امکان اتصال به شبکه موبایل پایین است دسترسی به اینترنت را برای مشترکان اپراتورها فراهم میکند.
سرویس وای فای اول
همراه اول لیستی از مناطقی در تهران که تحت پوشش وای فای این اپراتور قرار دارد را در سایت خود منتشر کرده که از جمله آنها میتوان به فرودگاه امام، فرودگاه مهرآباد، پردیس ملت، مجموعه چهارسو، پارک شهر از آن جمله‌اند. همچنین چندین منطقه در جزیره کیش نیز تحت پوشش وای فای همراه اول قرار دارند. این اپراتور گفته که مناطق تحت پوشش وای فای در حال گسترش‌اند.

اتصال به وای فای همراه اول مشمول اینترنت بسته‌ای قرار می‌گیرد که قبلا خریداری کرده‌اید بنابراین اگر بسته اینترنتی ندارید و به این شبکه متصل شوید اینترنت شما به صورت آزاد محاسبه میشود. سرعت اتصال به وای فای همراه اول بالاست و از این رو این اپراتور توصیه کرده حتما کاربران بسته فعال کنند.

 

نحوه اتصال دستگاه‌های اندرویدی به وای‌فای همراه اول:‌

نحوه اتصال دستگاه‌های iOS به وای‌فای همراه اول

Jamshidi2010

JP30.IR

برچسب ها :
دسته بندی : اخبار

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید